Terug naar overzicht

Desso & Ex Nature 2052-201

15% Zelf leg korting code: DHZ2022
Aanbevolen accessoires
CoPro Parterre ijzergrijs 0111 130
Dubbel groen 2.00 breed, tapijt
James Starterset Tapijt & Meubelstof
Jumbo protectmat met spikes 120x183cm
PF-Felt plus, tapijt
PF50 universele lijm, oplosmiddel vrij
Royal black 1.33, tapijt
Rozet inox 15mm (2st.)
Bijpassende plinten
Copro wit gelakte plint Amsterdam 12 240cm
CoPro zwart folieplint Amsterdam 7 240cm
De Desso & Ex Nature vindt zijn inspiratie in de natuur. De door weersinvloeden doorleefde materialen en structuren, zoals natuursteen, travertin, stucco en linnen vormen de basis van de dessins samen met een gestileerd patroon dat doet denken aan zwerfkeien. Met de dessins uit de natuurlijke kleurgroepen Aarde, Zon, Mos, Heelal, Houtskool en Violet creëer je een persoonlijke woonstijl.
€ 64,99 p/m2
INCLUSIEF MONTAGE *
Productnaam Desso & Ex Nature 2052-201
Productnummer DEXN2052201
Uitvoering
Desso & Ex Nature 2052-201
Desso & Ex Nature 2052-202
Desso & Ex Nature 2052-203
Desso & Ex Nature 2052-205
Desso & Ex Nature 3802-203
Desso & Ex Nature 3802-205
Desso & Ex Nature 6002-201
Desso & Ex Nature 6002-206
Desso & Ex Nature 7852-201
Desso & Ex Nature 7852-203
Desso & Ex Nature 7852-206
Desso & Ex Nature 8802-203
Desso & Ex Nature 8802-205
Desso & Ex Nature 9980-201
Desso & Ex Nature 9980-202
Desso & Ex Nature 9980-204
Desso & Ex Nature 9980-205
Desso & Ex Nature 9980-207
Afmeting 400 cm
Gebruiksklasse Klasse-23, Klasse-32, Zwenkwielen (intensief gebruik), Trappen Wonen/Werken (intensief gebruik), Akoestiek, Geluiddempend, Antistatisch, Vloerverwarming
Kleur Beige
Samenstelling omschrijving 100% polyamide
Garantie ja
Toepassingsgebied Woonkamer, Slaapkamer, Trap, Kantoor
Prijs p/m2: € 64,99
Inhoud strekkende meter: 4 m2
Prijs per strekkende meter: € 259,96
Benodigde hoeveelheid m2 :
Trap bekleden:
  0 meter - 0,00
Afleveroptie:


Toevoegen aan winkelmand
Staal aanvragen
Of we zien u in de winkel
(*) Klik hier voor onze leg/montage voorwaarden.
Licht woongebruik (Klasse-21)
Geschikt voor slaapkamers en logeerkamers.
Normaal woongebruik (Klasse-22)
Geschikt voor gebruik in woonkamers, woonkeukens, kinder- en hobbykamer.
Zwaar woongebruik (Klasse-23)
Geschikt voor zeer intensief gebruik zoals werkkamer in de privésfeer sfeer
 
Licht project gebruik (Klasse 31) 
Geschikt voor hotelkamers en vergelijkbare situaties.
Normaal project gebruik (Klasse 32) 
Geschikt voor kantoren, winkels, klaslokalen, etc.
Zwaar project gebruik (Klasse 33) 
Geschikt voor banken, hotellobby's, publieke kantoorruimtes, restaurants, etc.
Zwenkwielen
Geschikt voor ruimtes waar gebruik wordt gemaakt van (zit)meubelen met zwenkwielen. (wielbreedte minimaal 2 cm)
 
Zwenkwielen (intensief gebruik)
Voor werksituaties dat geschikt is voor ruimtes waar gebruik wordt gemaakt van (zit)meubelen met zwenkwielen. (wielbreedte minimaal 2 cm)
Trappen Wonen
Tapijt dat in woonsituaties geschikt is voor gebruik op trappen met afgeronde treden.
Trappen Wonen/Werken (intensief gebruik)
Tapijt dat in werksituaties geschikt is voor gebruik op trappen met afgeronde treden.
Akoestiek
Tapijt en vinyl dat geluid absorbeert en bijdraagt aan een betere akoestiek.
 
Geluiddempend
Tapijt en vinyl dat bijdraagt aan de demping van geluid en het contactgeluid verminderd.
 
Antistatisch
Tapijt en vinyl waarbij de kans op elektrostatische schokken minimaal is. (persoonsoplading)
 
Vloerverwarming
Geschikt voor goed geïsoleerde ruimten waarin vloerverwarming is toegepast als hoofdverwarming. Mits het vloeroppervlak niet warmer wordt dan 28°C en de aanvoertemperatuur van het verwarmingswater max. 40°C bedraagt.
 
Vul hieronder je gegevens in en je ontvangt zo snel mogelijk een staal van dit product.
Naam
E-mail
Telefoonnummer
Postcode
Huisnummer