Medewerkers

Ronald van der Lee
Ronald van der Lee
Eigenaar
ronald@debosschetapijtschuur.nl
Tanja Awater
Tanja Awater
Eigenaar
tanja@debosschetapijtschuur.nl
Tiny de Vaan
Tiny de Vaan
Verkoop/lplanning
tiny@debosschetapijtschuur.nl
Petra Vossen
Petra Vossen
Administratie / Verkoop
petra@debosschetapijtschuur.nl
Marietta Jansen
Marietta Jansen
Verkoop
marietta@debosschetapijtschuur.nl
Joyce van de Pol
Joyce van de Pol
Verkoop/Styliste
joyce@debosschetapijtschuur.nl
Peter Rombout
Peter Rombout
Inmeten /Advies aan huis
info@debosschetapijtschuur.nl
Mark Dona
Mark Dona
Stoffeerder
info@debosschetapijtschuur.nl
Conny van Lent
Conny van Lent
Coupeuse
info@debosschetapijtschuur.nl
All Content Copyright 2021 - De Bossche Tapijtschuur. Disclaimer - Privacy Statement - Sitemap - CBW-Voorwaarden - Advies en legvoorwaarden - Meetinstructies Tapijt & Vinyl - Meetinstructies PVC & Laminaat - Garantiepagina - All Rights Reserved. Site Developed by Vugts - Signmakers met lef